Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Türkiye yılda 300 günü aşan güneşli günü ile kısa tatillerden konferans, kongre, seminer gibi büyük etkinliklere kadar plan yapabileceğiniz harika bir ülkedir.
Firmanız başarılı ve titiz planlanmış toplantı kararı verdiğinde, Lastura Incoming’in profesyonel ekibi size, şirketinize ve müşterilerinize hizmet etmeye hazır olacaktır. Lastura planlama ve toplantının yürütülmesi ile ilgili tüm faaliyetleri organize edecektir.

Şirketinizi Türkiye’de temsil etmeye hazırız. Lastura, planlama aşamasından uygulamaya kadar müşterileriniz ve hedef kitleniz arasında harika bir iletişim sağlayacaktır.

 

 

 

          KONGRE OTELLERi

Highslide JS
FUTBOL
GOLF
Antalya  
ANTALYA
  İstanbul  
iSTANBUL

Copyright 2016 © Lastura Incoming Türkiye - Lastura Incoming Turkey - Lastura Incoming Turecko - Lastura Incoming Turcja - Lastura Turizm Seyahat Acentası Türkiye - Lastura Travel Agency Turkey Lastura Cestovní Kancelár Turecko - Lastura Cestovná Kancelária Turecko - Lastura Biuro Podrózy Turcja - Lastura International Tour Operator - Lastura Handling Agency - Futbal v Turecku - Golf v Turecku - Kongresy v Turecku - Výlety v Turecku - Pilka nozna w Turcji - Golf w Turcji - Kongres w Turcji - Wycieczki w Turcji - Lastura Tourism Service - Lastura Travel Services - Destination Management