1.Gün: Antalya havalimanından Alanya’ya gidilir (125km). Akşam yemeği ve geceleme Alanya’da olur.

2.Gün: Alanya kalesi ziyaret edilir. Ardından Silifke’ye doğru hareket edilir (240 km).  Akşam yemeği ve geceleme Silifke veya Tarsus’da olur.

3.Gün: Cennet & Cehennem mağaralarını görmek üzere hareket edilir. Kleopatra kapısı da görüldükten sonra Antakya’ya hareket edilir. Antakya müzesi ve Aziz Pierre kilisesi ziyaret edilir. Akşam yemeği ve geceleme Antakya’da olur.

4.Gün: Kapadokya’ya doğru hareket edilir. Kaymaklı yeraltışehri ziyaret edilir. Kapadokya vadisinde bir çok fotoğraf molası verilir. Akşam yemeği ve geceleme Kapadokya’da olur (460km).

5.Gün: Göreme açıkhava müzesi, Üçhisar kalesi, Güvercinlik vadisi, Avanos ve Kızıl nehir ziyaret edilir. Yol üzerinde fotoğraf molaları verilir. Akşam yemeği ve geceleme Kapadokya’da olur.

6.Gün: Konya’ya doğru hareket edilir ve Mevlana müzesi ziyaret edilir. Akşam yemeği ve geceleme Konya’da olur.

7.Gün: Ankara’ya hareket edilir. Ankara kalesi ve Medeniyetler müzesi ziyaret edilir. Akşam yemeği ve geceleme Ankara’da olur.

8.Gün: İstanbul’a doğru hareket edilir, Topkapı müzesi ve Ayasofya görülür. Akşam yemeği ve geceleme İstanbul’da olur.

9.Gün: Sultanahmet ve Hipdorom ziyaret edilir. Boğaz turu ardından Kapalı Çarşı ziyaret edilir. Akşam yemeği ve geceleme İstanbul’da olur

10.Gün: Çanakkale’ye doğru hareket edilir. Yol üzerinde Truva antik şehri ziyaret edilir ve ardından Bergama’ya doğru devam edilir. Akşam yemeği ve geceleme Bergama veya Dikili’de olur.

11.Gün: Bergama Akropol’ü ve de Kızıl meydan görülür. İzmir üzerinden Selçuk’a hareket edilir. Efes antic şehri, Meryem ana ve Aziz Jean kilisesi ziyaret edilir. Akşam yemeği ve geceleme Kuşadası’nda olur.

12.Gün: Pamukkale’ye hareket edilir, Hierapolis antik şehri ve travertenler ziyaret edilir. Akşam yemeği ve geceleme Pamukkale’de olur.

13.Gün: Antalya’ya hareket edilir. Perge ziyaret edilip ardından Alanya’ya devam edilir. Akşam yemeği ve geceleme Alanya’da olur

14.Gün: Alanya’da tüm gün dinlenilir, istenirse günlük turlara gidilir.

15.Gün: Antalya havalimanına hareket edilir.