1.Gün: Antalya’ya varış. Uçuş saatine göre, Antalya şehir turu (extra olarak ödenir): Kurşunlu şelalesi, Lara’daki Karpuzkaldıran şelalesi, Kaleiçi görülür. Öğlen yemeği dahildir. Ardından otele varılır. Konaklama ve akşam yemeği Antalya’da olur.

2.Gün: Erken kahvaltının ardından Konya’ya hareket edilir (298 km). Mevlana müzesi ziyaret edilir ve öğleden sonra Kapadokya’ya doğru hareket edilir (239 km). Kaymaklı yeraltı şehri ziyaret edilir, Göreme genel görünüm için mola verilir. Halı mağazası, çanak çömlek mağazaları, Aziz Simon şapeli (Paşabağları veya Keşiş vadisi) görülür. Akşam yemeği ve geceleme Kapadokya’da olur.

3.Gün: Kahvaltının ardından Göreme açıkhava müzesi ziyaret edilir. Zamanın uygunluğuna göre Aşk vadisi, Üçhisar kalesi ve vadide yürünür. Kapadokya’nın nefes kesen manzarasının tadına varmak için birçok mola verilir. Ziyaretlerin ardından Ankara’ya doğru yol alınır (271 km). Tuz gölünün yanından geçilir ve fotoğraf molası verilir. Ankara merkezde konsoloslukların bulunduğu caddeden ve merkezden geçilir. Akşam yemeği ve geceleme Ankara’da olur.

4.Gün: Kahvaltının ardından Ankara’da eskişehirde yürünür, Ankara kalesine gidilir ve Anadolu Medeniyetleri Müzesi ziyaret edilir. Daha sonra otobandan İstanbul’a doğru hareket edilir ( 441 km). Zamanın uygunluğuna göre Kapalı Çarşı ziyaret edilir. Akşam yemeği ve geceleme İstanbul’da olur.

5.Gün: Kahvaltının ardından bütün gün şehir turu yapılır; Sultanahmet meydanına gidilir orada; Topkapı Sarayı, Ayasofya, Hipodrom, Sultanahmet camii yürüyerek ziyaret edilir. İstek olursa İstanbul boğazında bot turu yapılır (opsiyonel). Akşam yemeği ve geceleme İstanbul’da olur. Opsiyonel olarak İstanbul gece turu yapılır, İstanbul’un ilgi çekici yerlerine gidilir.

6.Gün: Kahvaltının ardından Truva antik şehrine gidilir (300 km). Çanakkale boğazında feribota binilir, ardından Truva ziyaret edilir. Bergama’ya doğru devam edilir (228 km). Bergama ziyaret edilir. Akşam yemeği ve geceleme Bergama’da olur.

7.Gün: Kahvaltının ardından Efes’e hareket edilir (172km). Efes antik şehri, Meryem Ana Kilisesi ve Artemis Tapınağı ziyaret edilir. Sonra Pamukkale’ye yol alınır (173 km). Hierapolis antik şehri görülür. Kleopatra havuzu extradır. Akşam yemeği ve geceleme Pamukkale’de olur.

8.Gün: Kahvaltının ardından Antalya havalimanına hareket edilir. (211km)