Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

   Lastura Travel; iş ortağınız olarak sizinle beraber Türkiye’deki etkinlikleriniz için çalışır ve ihtiyaçlarınıza uygun programlar tasarlar.

   Ana düşüncemiz; iş ortaklarımızı her yönde desteklemektir, bir diğeri de misafirlerimiz ile sürekli iletişim halinde olarak havalimanından otellerine ulaşımlarını sağlamak, zamanında hizmet vermek ve 24 saat ulaşılabilir olmaktır.

   Stratejimiz; bir taraftan ortaklarımıza en iyi teklifleri sunmak diğer taraftan da misafirlerini tüm tatilleri boyunca memnun etmektir. Turizm sektöründe "pax" olarak ifade edilen müşteriler, gerçekte bizim misafirlerimizdir.

  Ödülümüz müşteri memnuniyeti ve sadakatidir.

  Hizmetlerimiz:

Incoming Exclusive tatil Mavi turlar
Kurumsal etkinlikler Temalı tatil Golf paketleri
Konferans Üçüncü yaş turizmi Futbol kampları
İş gezisi Engelliler için tatil Spa & Sağlık
Seminer Araç kiralama Kış tatili
Kongre Transfer Trekking 
VIP tatil Anadolu turları Günübirlik turlar
Incentive turizmi    

Highslide JS
FUTBOL
GOLF
Antalya  
ANTALYA
  İstanbul  
iSTANBUL

LASTURA INCOMING TÜRKİYE

Copyright 2016 © Lastura Incoming Türkiye - Lastura Incoming Turkey - Lastura Incoming Turecko - Lastura Incoming Turcja - Lastura Turizm Seyahat Acentası Türkiye - Lastura Travel Agency Turkey Lastura Cestovní Kancelár Turecko - Lastura Cestovná Kancelária Turecko - Lastura Biuro Podrózy Turcja - Lastura International Tour Operator - Lastura Handling Agency - Futbal v Turecku - Golf v Turecku - Kongresy v Turecku - Výlety v Turecku - Pilka nozna w Turcji - Golf w Turcji - Kongres w Turcji - Wycieczki w Turcji - Lastura Tourism Service - Lastura Travel Services - Destination Management - Kurumsal Rezervasyon